Gaukite daugiau nei tikitės

Sužinokite kainą akimirksniu!

Nebūtina apžiūra, užtenka nuotraukos. Nupirksime šiandien!

  Automobilių supirkimas visoje Lietuvoje

  Mes žinome, kad automobilio pardavimas gali būti ilgas ir sudėtingas procesas, todėl siūlome greitą ir paprastą būdą kuris sutaupys jūsų laiką ir nervus, pradedant nuo objektyvaus jūsų automobilio vertės nustatymo, dokumentų tvarkymo ir baigiant automobilio išvežimu.

  Viskas vyks greitai ir sklandžiai, kaip ir jūs tikitės, nes mes šį darbą dirbame jau daugelį metų. Superkame visų gamintojų automobilius, tvarkingus ir su bet kokiais defektais, nesvarbi rida ir istorija. Fizinė automobilio apžiūra nebūtina, mums pakanka tik 1 nuotraukos tam kad pateiktume pasiūlymą vos per kelias minutes.

  Iš mūsų galite tikėtis malonaus ir sąžiningo bendradarbiavimo, aiškaus ir skaidraus proceso nes pinigus pervedame suderėjus kainą, iš anksto  prieš pardavimo sutarties pasirašymą.

  Be to, garantuojame, kad nupirkę jūsų automobilį, nepateiksime jokių pretenzijų dėl bet kokių automobilio defektų.

  Turite klausimų?

  Konsultuokitės bet kuriuo paros metu per Facebook Messenger. Dirbame 7 dienas per savaitę, be poilsio dienų. Laukiame jūsų žinutės ar skambučio!

  Kaip vyksta pirkimo procesas? Kokių dokumentų reikia?

  1. Sutarus automobilio pardavimo kainą, iš karto pervesime visus pinigus į jūsų sąskaitą arba jei pageidausite, gausite pinigus grynais iš vairuotojo automobilio perdavimo metu (turėsite pasirašyti ant pinigų išmokėjimo kvito).
  2. Paruošime pirkimo-pardavimo sutartį kurią galėsite pasirašyti automobilio perdavimo metu arba iš anksto (atsiunčiame el.paštu).
  3. Mes pirmieji Regitroje deklaruosime automobilio įsigijimą, po to Jūs deklaruosite pardavimą (internetu arba nuvykus į artimiausią padalinį).
  4. Automobilio išvežimą organizuosime po sutarties pasirašymo.
  5. Iš jūsų mums reikės automobilio registravimo liudijimo kopijos bei jūsų vardo ir pavardės. SDK kodu pasirūpinsime mes.

  Norite parduoti? Pasikalbėkime!

  Pasiruošę parduoti savo automobilį? Padarykite tai neišeidami iš namų. Paprasčiau būti negali. Viską sutvarkysime internetu ir atsiųsime tralą išvežti automobilį į jūsų nurodytą vietą.
   
  Jums nei už dokumentų tvarkymą nei už transportavimą mokėti nereikės. Nupirksime bet kokį automobilį, nesvarbu, ar jis senas, ar naujesnio modelio, gerai išlaikytas ar su išorės defektais ar dideliais mechaniniais ar elektronikos gedimais.
   
  Jums tereikia nufotografuoti ir atsiųsti mums tik 1 nuotrauką ir mes jums pasiūlysime patrauklią kainą. Viskas, ko mums reikia, yra esminė informacija apie jūsų automobilį – pagaminimo metai, kuro rūšis, transmisija. Taigi, nebegaiškite laiko – susisiekite su mumis šiandien ir parduokite automobilį lengvai, kaip tai padarė tūkstančiai lietuvių. 

   
   
  Pasikalbėkime per Facebook Messenger!
  SUsisiekti

  Automobilių supirkimas – neparduokite automobilio negavę mūsų pasiūlymo

  Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Utena, Ukmergė, Jonava – šiuose miestuose mes lankomės kiekvieną dieną nes surenkame nupirktas mašinas visoje Lietuvoje. Taupome jūsų laiką ir padarysime viską dėl jūsų patogumo. Operatyviai atvyksime jūsų nurodytu adresu tam kad jums patiems nereikėtų niekur gabenti automobilio.

  Savo verslą pradėjome kaip alternatyvą skelbimų portalams ir grupėms socialiniuose tinkluose, siekiant palengvinti vartotojams pardavimo procesą ir gauti kuo daugiau naudos parduodant savo automobilius, todėl kviečiame susisiekti ir sužinoti kokią kainą pasiūlyme. Esame savo srities profesionalai todėl iš mūsų galite tikėtis geriausių supirkimo kainų, profesionalaus aptarnavimo ir sklandaus proceso.

  Kreipkitės į mus taip pat ir tuo atveju, jei norite parduoti ne tik automobilį, bet ir kitą transporto priemonę – galimas motociklų, motorolerių, keturračių, sunkvežimių, mikroautobusų supirkimas.

  Automobilių supirkimas: GINAUTA – pasirinkimas NR.1 Lietuvoje

  Nuolat stebime situaciją naudotų automobilių rinkoje ir renkame duomenis apie transporto priemonių kainas, siekdami užtikrinti, kad pasiūlytume tikrą ir sąžiningą jūsų transporto priemonės įvertinimą. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį vertinant transporto priemones ir būkite tikri, kad už jūsų automobilį bus pasiūlyta sąžininga ir konkurencinga vertė.

  Skamba per daug gerai? Tikrai ne. Jokių nemalonių netikėtumų. Sumokėsime jums 100% sutartos sumos dar prieš pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį, todėl galėsite jaustis ramūs ir įsitikinti, kad jokios apgaulės čia nėra. Nes mes esame patikimi supirkėjai, jūsų geriausias pasirinkimas bet kuriame Lietuvos mieste, rajono centre ir kaime.

  Parduodant automobilį jums nereikės mokėti jokių mokesčių, todėl nebus jokių paslėptų išlaidų, jokių administravimo mokesčių. Tiek kiek gausite, tiek ir galėsite skirti savo naujo automobilio įsigijimui. Sumokėsime 100 proc. sutartos kainos iš karto, nė euro mažiau. Mes nedarysime jokio spaudimo, jokių gudrybių ar viliojimų, mūsų pasiūlymą jūs galėsite ramiai apsvarstyti ir priimti sprendimą parduoti kai būsite tam pasiruošę.

  Atsipalaiduokite, pasakykite mums kada patogiausia perduoti automobilį ir mes sutarsime su jumis tinkamą laiką. Mūsų darbuotojai aplankys jus namuose, darbe ar bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje. Greitai patikrinę jūsų automobilį ir sutvarkę minimalius dokumentus, galėsite galutinai atsisveikinti su automobiliu!

  Kažkada čia stovėjo senas automobilis, dabar jūsų banko sąskaitoje arba rankoje pluoštas grynų pinigų. Mums tiesiog patinka pirkti naudotus automobilius. Kai viskas sutvarkyta ir mūsų klientai yra patenkinti, tik tuomet mes esame laimingi. Jei visgi iškiltų kokių nors klausimų, visada būsime jums pasiekiami kitame laido gale.

  Nėra jokių o, bet, tačiau. Tiesiog geranoriškas, sąžiningas verslas norintis padėti žmonėms.

  Sužinoti kainą dabar!

  Jau šiandien galime nupirkti jūsų automobilį greitai ir už gerą kainą​! Užpildykite informaciją apie automobilį ir gaukite pasiūlymą per keletą minučių.

  Parduokite automobilį mums ir gaukite dovaną! Daugiau informacijos čia.

   Automobilių supirkimas: išvenkite rizikos

   Pagal galiojančią Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.317 straipsnio 1 dalį numatyta, kad pardavėjas privalo pagal pirkimo-pardavimo sutartį garantuoti parduodamo daikto kokybę. Rizika iškyla kai automobilio defektai išryškėja pirmomis dienomis/mėnesiais po jo įsigijimo, ir gali būti, kad apie juos pardavėjas nežinojo arba juos sąlygojo ne natūralus automobilio agregatų nusidėvėjimas, o pardavėjo nuslėpti automobilio pardavimo metu trūkumai t.y. automobilis nebuvo techniškai tvarkingas perduodant naujam savininkui. Ne visuomet apie trūkumus yra užfiksuojama sutartyje, prarandami susirašinėjimo laiškai ar žinutės, kurie galėtų pasitarnauti kaip įrodymas, kad pirkėjas buvo informuotas apie automobilio defektus.

   Automobilio pardavimas visuomet susijęs su pinigų perdavimu, ar tai būtų grynieji ar banko pavedimas. Beveik visuomet pirkėjas ir pardavėjas jaučią nerimą ir nepasitikėjimą vienas kitu, derasi kokiu momentu tai turi įvykti. Atliekant automobilių pardavimo veiksmus su mūsų automobilių supirkimo įmonę, visų šių rizikų ir nemalonių situacijų išvengsite nes mūsų viena iš pagrindinių sąlygų yra ta, kad mes jokių pretenzijų jums neturėsime.

   Automobilių supirkimas: kaip gauti didesnę kainą

   Norite gauti didžiausią kainą už savo automobili? Vadovaukitės šiais patarimais, kad padidintumėte automobilio vertę. Įsitikinkite, kad pateikėte teisingą informaciją apie automobilį. Prieš parduodami automobilį išvalykite automobilio vidų ir išorę, suraskite automobilio priežiūros knygutę ir sąskaitomis už atliktus remonto darbus ir laiku atlikto techninio aptarnavimo antspaudais. Automobilio vertę padidina mažesnė rida, papildomai sumontuota įranga ir gausesnė komplektacija, tai galioja visiems AudiHondaBMW ir kitų gamintojų automobiliams.